Nasza firma zajmuje się obróbką kamienia od 1907 roku. Wielopokoleniowa tradycja prowadzenia zakładu kamieniarskiego świadczy o ogromnej pasji, z jaką wykonujemy nasze usługi.

Każde zlecenie jest przez nas bowiem pieczołowicie wypełniane, bez względu na to czy Klient zamawia marmurowe parapety, granitowe blaty kuchenne lub łazienkowe, okładziny kominkowe, schody, nagrobki czy też elewację z piaskowca.

Ponad stuletnie doświadczenie, jakie zdobyła nasza rodzinna firma zobowiązuje nas nie tylko do pracy na materiałach najwyższej jakości, lecz także do perfekcyjnego wykończenia wszystkich elementów. Zawsze staramy się wydobyć wysublimowane piękno z bogactw naturalnych jakim są granity, marmury i piaskowce. Eksponujemy to, co w kamieniu najcenniejsze: niepowtarzalność jego struktury, przepych barw i nieograniczone możliwości wykorzystania zarówno w aranżacji wnętrz, jak również w rzeźbie czy konstrukcjach nagrobkowych.

Misją naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta. Oferując bogaty wybór najlepszej jakości wyrobów z kamieni naturalnych w konkurencyjnych cenach, gwarantujemy profesjonalne, kompleksowe i terminowe usługi na wysokim poziomie, zaspokajając tym samym potrzebę tworzenia wokół siebie świata pełnego rzeczy pięknych. Jesteśmy zarazem do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia, służąc fachową radą i pomocą.

Zachęcamy więc do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas koncepcjami. Znajdziecie tu Państwo zarówno propozycje skromne, dostępne przy niewielkim budżecie, jak i konstrukcje nietypowe, ręcznie wykańczane, tworzone na specjalne zamówienie.

Zakład Kamieniarsko-Rzeźbiarski "Zagórski" Henryk Piasecki
Al. Mireckiego 8,  41-209 Sosnowiec
tel. /32/ 299-56-50,  kom. 693-292-300
NIP: 644-050-32-57,  REGON: 270008067